niedziela, 15 lipca 2012

Wrrr...

Witajcie.

Wiem, że w poprzednim poście rownież pisałam o rzeczach natury mało kosmetycznej.( a nawet wcale) ale tym razem również odczuwam potrzebę podzielenia się z wami pewnymi spostrzeżeniami.

Historia moja zaczyna się w całkiem ciepły piątkowy dzień. Wtedy to bliżej wieczora postanowiłam się zalogować na mojego Facebook'a, żebu sprawdzić kto w danym tygodniu obcjodzi urodziny i czy nie czekają tam na mnie jakieś miłe i niesppodziewane wiadomości lub powiadomienia. Z takimż zamiarem zasiadłam śmiało przed laptopa i go uruchomiłam. Po podłączeniu się do sieci, w przedlądarce otworzyłam strone wyżej wymienioną i chciałam się zalogować. Nie wyobrażacie sobie jak wielkie było moje ździwienie, kiedy podczas logowania wyskoczył mi komunikat, iż hasło które wpisałam zostało zmienione. Ktoś włamał mi się na konto!.
W pierwszej chwili nie bardzo moglam się zorientować po co ktoś by mógł to robić. Ale jak pożniej przywróciłam wszystko do normy i zalogowałam się to moje ździwienie przeszlo wszelkie granice.

Wyimaginujcie sobie, że ten ktoś dodał na moje konto sprośne zdjęcia. Ale to jeszcze nic. Poza zdjęciami zdążyłam się zorientować jeszcze, że komentował on zdjęcia znajomych w dośc niemiły i wulgarny sposób.
Przez co przyszło mi przepraszać znajomych i to uwierzcie nie było zbyt miłe...

Z tego co sie wywiedziałam w internecie to takie włamanie jest już uznawane za hakerstwo i grozi nawet karą więzienia.

Ja w tym całym procederze nie ucierpiałam za wiele więc nie wniosłam żadnego oskarżenia. Nie chcę nikomu robić krzywdy ani przykrości.

Zastanawia mnie jedynie fakt dlaczego ludzie to robią????3 komentarze:

 1. no to nieźle,mi się kiedyś ktoś włamał na skypa i pisał z moim narzeczonym że z nim zrywam,miałam wtedy niezłą akcję

  OdpowiedzUsuń
 2. myślę, że wiesz dlaczego ludzie to robią..

  czekam na Twoje zdjęcia, albo jakąś stylizacje he :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie bywają zawistni, ale na szczęście więcej jest takich którzy nie akceptują tego typu zachowań :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcenie czasu i skomentowanie tej notki.


PS. Jeśli zaobserwujesz powiadom mnie o tym, żebym mogla się odwdzięczyć!;)